Dirty Talking

Smečka slyšící na jméno DIRTY TALKING spatřila světlo světa na jaře roku 2000. Hlavním iniciátorem byl Zbyněk Šálený (kytara), který chtěl hrát Old punk křížený Grungem, ale jeho spoluzakládající kumpáni Miloš Polášek (kytara) a Vlasta  Buček (řev) jsou z jiného těsta - tak vzniká něco velmi netypického což potvrdily první zkoušky. Příchod bubeníka, Petra Sarkoziho jen utvrzuje že Grunge nebude. Po krátké době vyráží spolek na koncertní podia. U čtyř drátů se vystřídají dva maníci. Poslední odchází den před nahráváním prvního dema, které je zaznamenáno na jaře roku 2002 - Fecal Beauty.

Počátkem léta 2002 přichází Jura Štěpán (basa). Vnáší do D.T. novou krev a jeho tvořivost posouvá muziku na jinou kolej. Smůla ale nekončí - za krátký čas hlásí odchod Zbyněk a za nedlouho po něm i bubeník Kozel (nyní Profesor Lefebvre).

Paliček se ujímá Alan Vičánek který do kapely brzy zapadá. Vše začiná nanovo, koncerty a vznik nového materiálu. Na jaře roku 2004 vyjíždí kapela do studia natáčet druhy kus - Trhák.

S podzimem nastupuje Roman Kalvoda (kytara). Koncerty se už jedou v pěti. Kalvikův příchod opět obohacuje tvorbu D.T.. Brzy vzniká nový materiál, který je zase odlišný od svých předchůdců i když duch původních D.T. je stále přítomný. Jaro roku 2006 - smečka opět ve studiu. Po záznamu třetího opusu kapela vyráží na koncertní podia.

Červen roku 2007 přináší další změnu v obsazení po menší krizi pokračuje kapela ve čtyřech, bez Kalvika. Koncertní program se rychle přizpůsobuje dané situaci.

footer