Dirty Talking

Jméno:
E-mail/WWW:
Kontrolní kód:
od: Milos posláno: 19.3.2011, 20:52
Buenos, o vlezném nemáme páru zkus někoho z Munguss
od: wga posláno: 19.3.2011, 17:56
zdarec, nevíte kolik bude vstupný příští sobotu na fčelce? dík
od: Gorgonia posláno: 21.6.2010, 19:36
13.7.2010 vas zveme do VRAHU Rožnov- Prof.Lef.,Attack Of Rage a Hovadah.
od: Miloš posláno: 15.4.2010, 15:08
Díky za ohlas.Trička kupujem různě dle nabídky.
od: KIKIN posláno: 8.4.2010, 22:14
Nejlepší kapela je D.T. KDE kupuješ trička kapel dík
od: JURA posláno: 28.9.2009, 10:27
Trochu nás brzdí práce na obalu( jako vždycky, kdo nás zná, tak ví), ale snad se to podepíše na výsledku. Pár věcí už je hotových a jsme nad míru spokojení. Ujal se toho Hugo, který maká pro PIGSTY a poprvé v naší historii to bude profi práce. Chceme pro vás za co nejmíň peněz připravit pastvu pro uši i pro oči. Opět to budem vydávat sami, ale už nebudeme dělat CD-R. Bude to plnohodnotný výlisek, za který se nebudem muset. Opět poprvé v naší historii. Tak prosím ještě chvilku vydržet.
od: Lusy posláno: 25.9.2009, 14:15
tož kdy vyjde to nové album? =)
od: Strakatý Pepa posláno: 15.8.2009, 19:45
Tak už to tam (na Bandzone) je. Ochutnávka z připravovaného alba je opravdu chutná, a příjemně osvěžující:-)
od: Strakatý Pepa posláno: 27.7.2009, 21:16
Jo, jo Jirko. Kdo je starý, už se nemusí moc bát toho že zestárne. Horší je to s námi ostatními, ale určitě se po nezbytném stadiu úprav už brzy objeví na "BZ" pár zajisté velmi podařených novinek. Tak aby jsi věděl, jsme všichni nadržení jak stepní kozlové:-)
od: JURA posláno: 19.7.2009, 19:21
Ahoj stará Klokočková, kdo je zvědavý, bude brzo starý, ale u tebe je to už asi jedno:) A teď vážně: v okamžiku, kdy budem v rukách držet upravenou finální verzi, tak pustíme na BZ pár skladeb. Doufám, že to stihnem do 3 týdnů. Díky za ten velký zájem, snad se to bude líbit..
od: stará Klokočková posláno: 19.7.2009, 12:27
Ahoj. Cloumá se mnou netrpělivost - nemohli byste ještě před vydáním vaší nové desky dát zde na stránky alespoň malou ukázku z ní?
od: Lusy posláno: 27.6.2009, 15:42
diky moc =)
od: Miloš posláno: 27.6.2009, 13:59
Čau Lucko,cd už pouze výpalky tak jestli pojedeš do těch Branišovic tak dej vědět vezmu ti je tam.
od: Lusy posláno: 27.6.2009, 11:11
Zdarec =) Byla sem na vašem posledním koncertě v Chropyni a byla to skvělá akce =)jen tak dál =) snad tak dobře vyjdou i ty Branišovice =)...tož hodně štěstí a trpělivosti při natáčení nového cedka a chcu sa ještě zeptat...kde bych mohla sehnat nějaká vaše starší cedka?
od: HEJKAL666 posláno: 27.6.2009, 5:04
ZAJIMAVE
od: DIRTY TALKING posláno: 27.6.2009, 5:03
Zdar Retard, šli jsme do sebe a stáhli jsme se do ústraní.Momentálně se nacházíme ve studiu a točíme nové vály, které opět určitě nepochopíš (i při tvém intelektu). Jenom pořád nechápem co děláš v tom ústavu. Ty jsi určitě inteligentní a VŠvzdělaný perverzák, který má problémy se sebeurčením a u svých úchylných hrátek se stydíš vyslovit nějaký peprnější výraz. Máme konexe, tak ti dohodíme výborného psychoterapeuta, u kterého můžeš FUCKOVAT do aleluja, strašně se ti uleví, je to super..We are czech band, we love our language.. Jesus love you, no future for you!!!!!!!!
od: DIRTY RETARDOVIČ posláno: 25.6.2009, 20:40
Tak vás tu opět zdravím kokůtci.Jistě že vodovkama často maluju v ustavu alespon se narozdíl od vás vzdělávám a to že znam mezinárodní jazyk a vy si to chudáčci neumíte přeložit z toho jen plyne vaše omezenost určitě mate tak učnak a hotovo haha.Jo a když jste se už vyjadřovali proč nemluvím v mem rodném jazyce a píšu vy omezenci anglicky teda pokud jste ten jazyk vubec poznali nabízí se mi otazka ....Proč nazev vaší smečky mate v angličtině a nejmenujete se třeba MÁMOMRDI.Jste fakt banda oslů.Pokud příště budete potřebovat překlad toho co jsem již napsal mile rad vám to přeložím!!!!haha.Doufám že jste aspon přeložili větu ŽE SMRDÍTE JAK LEJNO.tím by jste mě opravdu zklamali.Tak zduř oslové a těším se na vaše retardované odpovědi ostatně jak jste vy sami.
od: Jura posláno: 23.6.2009, 21:15
Čus Retarde, ani nevíš, jak jásáme nad tím, že naše snaha vychází. Je super, že jsi byl opět venku. Co ty dámské návštěvy? Pořád ještě nic, nebo si vystačíte s kolegama, když zrovna nekreslíte vodovkama? Jestli něco potřebuješ, tak napiš, až budeš mít další vycházku, můžem si dát sraz a my ti to donesem. Určitě víš, kam to strčit, aby to nikdo nenašel. Hlavně na to nezapomeň, aby se při těch vašich hrátkách někdo nezranil. Měj se moc krásně a určitě napiš..
od: Miloš posláno: 23.6.2009, 12:42
Zdarec Retarde, jsem rád že jsi na nás nezanevřel a opět jsi se ozval, akorát už sundej tu masku myslím si že by jsme si dobře podiskutovali jde vidět že tě opravdu nenecháme v klidu spát tak se měj krásně a těším se na tvé další ohlasy aspoň je tu trochu živo.(Akorát pořád nechápu proč chceš neustále komunikovat v jazyce který není náš rodný ??? Že by jsi opravdu byl chovanec elitního zahraničního ústavu??)
od: maňa posláno: 22.6.2009, 17:30
hahahaha......buď si tady z nás někdo dělá čurinu....nebo ještě že jsi v tom ustavu a zustaň prosímtě....bez komentáře.
od: **RETARD** posláno: 21.6.2009, 14:05
Hoj smradi zdraví vás chovanec ustavu mam vychazku a tak opět píšu.To vaše vystoupení zas stalo za to...mano tobě je je 40?Neměl by jsi misto přenechat mladším víš jak staryho čokla novym kouskum nenaučíš.No administrator těchto pages si nepřál negativní komentáře proto asi musel me komentáře zablokovat heh ale asi všichni blby jak vy nejsou haha.Kretenu jako jste vy se nebojím klidně si mužem popovídat z očí do očí.Jura angličtina ti dělá zřejmě problemy tak ještě raz:for Dirty talking:you are only stupid group and you stink as poo.you cant play metal because everything what you do is awful.all your group go into retirement.i dont understand that someone listen to your fucking group.you are only bitches!!!it isnt only my opinion!!!!So bye your (enemy)RETARD....GO TO SHIT ALL ....PŘEMO ty jsi taky kus vola co....congratulations heh
od: maňa posláno: 20.6.2009, 9:03
TAK A MAME SOBOTĚNKU A JDESE NA MIX.....
od: podlaha posláno: 16.6.2009, 20:38
co to je kurva za kokota, játra Jehovovy! Do piče s ním a hleďte pořádně rozrajcovat taneční sál alá Otrokovice garáž! Viva la rock&roll. Přema
od: maňa posláno: 4.6.2009, 21:32
nazdarek kluci moji milovaní....tak ten píčus ještě neskončil se svymi trapnymi vyroky??? když je tak chytrej pozvěteho do zkušebny a dejte mu do ruky nastroj at se ten debža ukaže,když je tak chytrej. a vubec retarde mě nenasereš tvyma kecama , jemi už přes čtyřicet a nemam zajem se zabívat tvou osobou / snad jsem to napsal slušně nééééééééééééé ???!!!!/
od: Jura posláno: 31.5.2009, 12:06
Zdarec Retarde,podle periody dopisování soudím, že jsi chovancem nějakého ústavu a dostaneš se k internetu na vycházce. Budem usilovat o to, aby jsi se dostal ven častěji, korenspondence s tebou je velmi zajímavá, zatím nám všichni mažou med kolem huby, ale ty máš vlastní názor. Taky možná získáš větší rozhled v muzice a poznáš jiné věci, než metal a Šulákovou. Zřejmě vám na klinice pouští Rockmax v kombinaci s Impulsem. Budem bojovat za vaše lepší podmínky a budem prosazovat, aby vám chodily dámské návštěvy.Dle reakce na Maňu usuzuju, že máš problémy s orientací, když chceš po chlapovi, aby cucal tvůj dick(mimochodem je to originální, já jsem tak přízemní, že tomu říkám čurák). Takže hodně zdaru a těším se na tvou další vycházku.. Jura(basák+trapný textař)

Stránky: [1 - 25] - [26 - 50] - [51 - 75] - [76 - 100]
footer