Dirty Talking

• POZVÁNKA-Tlumačov 26.6.2010.od 18h (24.6.2010)

AKTUÁLNÍ SESTAVA A POŘADÍ NA OPEN AIR

24.06.2010

1/     CAFILERIA

http://bandzone.cz/cafileria

2/     DEMOLICE BARÁKU

http://bandzone.cz/demolicebaraku

3/      AMOCLEN

http://bandzone.cz/amoclen

4/      BUT

http://bandzone.cz/but

5/     PIGSTY

http://bandzone.cz/pigsty

6/    DIRTY TALKING


• DD vol 17.+znesvěcení (28.1.2010)

17-tý DEVASTATION dopadl jako vždy v pohodě, až na drobné incidenty, ale pokud je na místě Démon alkohol, nedá se očekávat, že žádný konflikt nenastane. Zpočátku byly drobné problémy s mikrofony, které zbrzdily začátek akce. Naštěstí byly jen 4 kapely, tak nás netlačil čas..

DEMOLICE BARÁKU: naši velmi dobří kamarádi předvedli standardní výkon v duchu old school HCpunku a potom nám pomohli s konzumací lihovin, kterých byl nadbytek.

DIRTY TALKING: musí posoudit posluchači, děkujeme Maňovi za přání a za zprznění naší novinky, doufám, že to ještě párkrát zopakujeme!!!

VETO: partička s nejkrásnější bubenicí na scéně, moc jsem toho neslyšel, musel jsem se věnovat ohřívání jídla pro hladovou DEMOLICI. Na přání mi přidali cover AGATHOCLES, děkuji!!!

BELLY ERROR: nová hvězda v regionu, klasická gorecore mlátička, v sestavě jsou dva výlupci od prof. LEFEBVRA. Díky chlapi, že jste mi pomohli s tou gořalou, co byla u mě doma, asi bych se upil k smrti:-)

Díky všem, kteří se zúčastnili naší akce s pořadovým číslem 17 a doufám, že na 18 se sejdem v hojném počtu a opět ve formě. Jestli má někdo nějaké připomínky k organizaci, pište, třeba něco vylepšíme, zdokonalíme...

• ROZŠÍŘENA SEKCE DISKOGRAFIE (28.1.2010)
Vloženy ukázky z posledního počinu ČÁSTICE ZLA samozřjemně i s obalem a texty.Přidány chybějící skladby z CD NIC NÁM NENÍ SVATÉ!!!
• NOVÉ CD (13.12.2009)

 Konečně je na Světě další počin z naší dílny.

Pod názvem ČÁSTICE ZLA je na něm 20 zářezů

které si mužete přijet poslechnou na Naše znesvěcení

19.prosince do Tlumáku (VIZ. KONCERTY)

Samozřejmně že i v uvedeném termínu vrhneme

CD nosiče poprvé do obchodní sítě tuzemského

podsvětí.

 HALELŮJA D.T

 

• Minireport z nahrávání nových válů (14.7.2009)
   Poslední červnový víkend se nemožné stalo možným a konečně jsme zvěčnili nové skladby do trvalé podoby, s kterou čertužel nebo čertudík už nejde nic dělat. Strávili jsme 4 nádherné dny ve vyškovském studiu DAVOS, kde jsme pod dohledem Mr. OTYNA natočili 20 zbrusunových válů. Skladby jsou momentálně ve stádiu úprav (vyrovnávání, mastering) a to asi tak na měsíc, protože Otyn je dost vytížený. S výsledkem jsme hodně spokojení, protože tak pohodové natáčení jsme ještě nezažili (drogy, rock´n´roll.. na sex nebyl čas, síla a ani chuť). Momentálně jsme ve fázi hledání vydavatele a pokud se nikdo nechytne, tak to vydáme sami a vytřískáme na tom nehorázné prachy... Kromě Otyna, který nám na nahrávku střihl 2 krásné kytarové sóla a poradil s basovou linkou, máme další 2 hosty, které momentálně nebudu jmenovat (ať máte taky nějaké překvapení),  kterým chceme poděkovat za jejich přístup, obětování vlastního volného času a zpestření naší vize. Další velké DÍKY patří LOKIMU (THE BREED, HELL STRIKE a budoucí basák MELANCHOLY PESSIMISM), který se nás ujal jak vlastních a poskytl střechu nad hlavou (superpařby v paneláku až do raního kuropění). Otyn, toť kapitola sama o sobě... Díky,díky,díky... Nejvíc díky vám VŠEM, které to zajímá, chodí na akce, občas něco napíšou.. Bez VÁS, by jsme nebyli nic!!! Až to bude hotové, tak sem určitě hodíme ochutnávku...               ZDAR jak sviňa      Jura+DÉTÉČKA
• NOVÝ MATROŠ (10.4.2009)
TAK MŮŽEME KONSTATOVAT ŽE NOVÉ PÍSNIČKY JSOU VE FINÁLNÍ ČÁSTI DATUM NAHRÁVÁNÍ ZNÁME TAKY (ale raději ho nezveřejníme),SLIBOVANOU PŮLROČNÍ PAUZU V  KONCERTNÍ ČINOSTÍ JSME NEDODRŽELI. V RÁMCI NAŠICH MOŽNOSTÍ, (opravdu výjmečně) MŮŽEME BÝT SPATŘENI  I NA PODIÍCH A TO S MENŠÍ OCHUTNÁVKOU SKLADEB Z PŘIPRAVOVANÉHO ALBA
• PF 2009 (31.12.2008)

Tak a další rok je za námi, děkujeme všem co nás podporují a pomáhají našemu tělesu (vždyť vy víte).Zároveň Vám přejeme pevné nervy do nového roku neuvadající chuť se nadále bavit při muzice, alkoholu ,atd…a hlavně nepodlehnout politickému svinstvu kolem nás!!!

• Nášivky (21.9.2008)
Tak máme tady další komerční materiál nášivky černé barvy logo bílé velikost 15x10cm
• Konec flákání (13.8.2008)
Prazdniny a dovoléné pomalu končí tak i DIRTY TALKING po menší pauze opět navštěvují své doupě kde pomalu připravuje materiál na další záznam a s tím také souvisí menší koncertní odmlka.
• TRIKA S LOGEM (2.6.2008)
Trika bleeeeďounce modrá logo žluté( viz fotogalerie) jednostraný potisk (přední strana), velikosti M,L,XXL,XXXL.
• Fotogalerie má nové přírustky (17.3.2008)
• Aktivace profilu na bandzone (17.3.2008)
Náš profil na .http://bandzone.cz/dirtytalking
• DISKOGRAFIE UŽ V PROVOZU (27.1.2008)

 

Diskografie konečně funkční spousty našich mp3 volně ke stažení + přebaly i texty

 

• Vítáme Vás v roce 2008 (26.1.2008)

Na trhu je první propagační materiál a to placky ,černé pozadí logo bílé, nebo žluté.

• Vydání posledního CD Nic nám není svaté (1.9.2007)
Omlouváme se našim fans za nekonečně dlouhé dotváření nahrávky z jara roku 2006. Po mnoha vzniklých potížích je konečně placka Nic nám není svaté na světě. Aktuální nahrávku možno objednat telefonicky,nebo emailem(viz.kontakt)
• Nový DIRTY TALKING web (1.9.2007)
Po mnohaletém snažení o vytvoření webových stránek našeho tělesa se konečně dostáváme do kontaktu se světem pomocí elektronických médií.
footer